Tania to licencjonowana masażystka z Nowego Jorku z dwudziestoletnim doświadczeniem w pomaganiu ludziom czuć się niesamowicie.
Dzięki praktykom opartym na faktach pomagam klientom w osiągnięciu rehabilitacji fizycznej, poprawie funkcji mózgu i ciała oraz złagodzeniu stresu i bólu.

“W ciągu dwudziestu lat, licząc na dzielenie się tą pracą, miałam zaszczyt wielokrotnie doświadczać mocy masażu, który nie tylko łagodzi napięcie, ale także powoduje ogromne i trwałe zmiany w ciele i umyśle”.

Studiuje, praktykuje i uczy terapii manualnej od 1994 roku. Jej prababcia, Doña Teresa García Aveiga de Velásquez, była curanderą (uzdrowicielką) praktykującą metody leczenia rdzennych mieszkańców Ekwadoru keczua. Łączy jej podejście medytacyjne ze swoim doświadczeniem w stylach wschodnich i najbardziej aktualnymi badaniami z zakresu nauki o dotyku.

W 2017 roku założyła Pinpoint Education, platformę edukacyjną dla masażystów i terapeutów manualnych. Jest również adiunktem na kampusie Pacific College w Nowym Jorku, gdzie wykłada masaż ortopedyczny / sportowy i kinezjologię.

Jest jedną z osób kontynuujących uczyć DNM po odejściu Diane Jacobs na emeryturę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl