PINPOINT DNM (DERMONEUROMODULATION) WITH TANIA VELÁSQUEZ

Cena: 600,00 zł 600.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

DermoNeuroModulation to interaktywne podejście do terapii manualnej zbadane i opracowane przez Diane Jacobs, PT. Wciąż zyskuje uznanie i popularność na całym świecie ze względu na wyjątkową uwagę poświęconą często ignorowanym nerwom skórnym w skórze, naszym największym narządzie. Terminy dermo oznacza „skórę”, neuro oznacza „układ nerwowy” i modulacja oznacza „zmianę” opisują, w jaki sposób DNM pomaga wpływać na zmiany w układzie nerwowym poprzez skupioną interakcję z nerwami skórnymi poprzez delikatną, ukierunkowaną manipulację skórą. Wyniki kliniczne mogą być fenomenalne, a zmiany bardzo głębokie.

Zawartość teoretyczna DNM jest solidnie oparta na neuronauce, zyskując uznanie sceptyków i zainteresowanie klinicystów z szerokiego zakresu zawodów terapii manualnej. DNM jest wskazane w zapewnianiu ulgi i rehabilitacji w przypadku uwięźnięcia nerwów i zespołów tunelu, podrażnienia nerwów, usztywnienia mięśni lub skurczu, nieswoistego dyskomfortu, przewlekłego bólu, bólu mięśniowo-szkieletowego i innych objawów dysfunkcji.

Stosowanie DNM jest bezbolesne i bezpieczne dla prawie wszystkich. „Techniki są powolne, lekkie, życzliwe, inteligentne, czułe i efektywne. Pozycjonowanie kończyn i tułowia wpływa na głębsze pnie nerwowe i jest połączone z rozciąganiem skóry w kierunku pól skórnych nerwów, które rozgałęziają się na zewnątrz w skórę” – Diane Jacobs.Prowadząca: Tania Velasquez, jest licencjonowaną masażystką ze Stanów z dwudziestoletnim doświadczeniem w pomaganiu ludziom. Dzięki praktykom opartym na faktach pomaga w rehabilitacji fizycznej, poprawie funkcji mózgu i ciała oraz złagodzeniu stresu i bólu. Studiuje, praktykuje i uczy terapii manualnej od 1994 roku, natomiast w 2017 roku założyła Pinpoint Education, platformę edukacyjną dla masażystów i terapeutów manualnych. Jest również adiunktem na kampusie Pacific College w Nowym Jorku gdzie wykłada masaż ortopedyczny, sportowy i kinezjologię. Jest jedną z osób kontynuujących nauczanie DNM po odejściu Diane Jacobs na emeryturę. 

Termin: Kurs będzie dostępny od 17 lutego 2022 r i odbędzie się na platformie Google Suite.

Ile trwa kurs?

Część teoretyczna wynosi 6 godzin zegarowych.

Co otrzymujesz?

  • Profesjonalnie nagrane materiały z dostępem online.
  • Udział w live na sesji Q&A z prowadzącą ze Stanów.
  • Bonusowe techniki.
  • Certyfikat o ukończeniu kursu.

O miejscu decyduje kolejność wpłat.

Szczegółowy plan kursu:

Poniższe moduły 1 + 2 dotyczą zrozumienia systemu operacyjnego, a moduły 3 + 4 dotyczą tego, jak go zhakować i przekonać

  • Moduł 1: Podstawy neuronauki o bólu: historia, teorie i obecne leczenie bólu [1 godzina]
  • Moduł 2: Touch Evolution: Fizjologia DNM oraz powiązania mózgu i skóry [1 godzina]
  • Moduł 3: Metodologia DNM i zastosowanie kliniczne [1 godzina]
  • Moduł 4: Nerwy skórne i inerwacje [1 godzina]
  • Moduł 5: Podsumowanie teorii DNM na żywo + sesja Q&A [2 godziny]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do grupy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl